LEĻĻU KOFERMĀJAS izstāde

28.03.2012

Mākslinieces INĀRAS LIEPAS ceļojošā personālizstāde
„LEĻĻU KOFERMĀJAS”-izstāde visai ģimenei

3.-31.marts

MELNGALVJU NAMĀ

Pametot muzeja telpas Teātra ielā man bija neizsakāmi žēl , ka manai privātajai leļļu mākslas kolekcijai , par kuru priecājās tik daudz rīdzinieku un pilsētas viesu nu jāslēpjas koferos un kastēs. Tad radās ideja koferus pārvērst par leļļu un Teddy lāču mājām ( tās tapa sadarbībā ar vīru Uldi un meitu Santu) un doties ceļā pa Eiropu, bet pirmā pietura šajā ceļojumā ir Rīga –Melngalvju nams.

Izstādē ir redzamas arī mākslinieces Ināras Liepas autordarbi , kuri tika izstādīti vairākās starptautiskās izstādēs un guvuši atzinību.

Izstādes ietvaros var aplūkot arī daļu no Leļļu Mākslas muzeja īpašo leļļu mākslas grāmatu un žurnālu klāsta. Radošuma nedēlā no 12.-18.martam piedalāmies projektā RADI .
Izstādes telpā būs iekārtota improvizēta darbnīca ,kurā varēs vērot, kā top lelles no dažādiem materiāliem. Sīkāka informācija no 12.marta www.dollart.lv un www.radilatvija.lv

Ināra Liepa ir Latvijas Dizaineru savienības biedrs, beigusi LMA. Vairāk, kā 20 gadus veltījusi profesionālās leļļu mākslas popularizēšanai Latvijā un ārpus tās. 1990.gadā kopā ar domubiedriem Rīgā izveidoja pirmo paštaisīto rotaļlietu salonu Paija. Mākslinieces darbi atrodas privātās kolekcijās Latvijā ,Somijā, Polijā, Krievijā, Japānā( Riga colection veikalā) ,kā arī Azerbaidžānas prezidenta Ilhama Alijeva mākslas fondā.