TEDDY FUN В РИГЕ

28.03.2012

3. - 31. marts

 salonā BOHEMIAN ,Stabu ielā 40
Rīgas –Maskavas kopprojekts. Izstāde pieaugušajiem
Izstādes kuratores –Olga Lakhina(Maskava) ,Ināra Liepa ( Rīga)

Pašas Setrovas un Jūlijas Osinas-Fridman projekts „Shoddy Bear” izstādē
TEDDY FUN RĪGĀ

Izstādes TEDDY FUN iniciatore un idejas autore ir vairāku profesionālās leļļu mākslas izstāžu organizētāja Krievijā un ārpus tās , žurnāla „Leļļu meistars” galvenā redaktore Olga Lakhina ( www.dolltime.ru)  .Šī izstāde, kuras neliela daļa būs apskatāma Rīgā, notiek jau trešo gadu, gan Maskavā ,gan Pēterburgā un tālāk šī projekta turpinājums ir paredzēts arī Japānā. Šogad Pēterburgā savus darbus izstādīs arī Latvijas mākslinieces Laura Sarkane , Santa Liepa un Ināra Liepa.    

 Projekta TEDDY FUN  pamatideja –uzrunāt  dažādu nozaru radošo profesiju pārstāvjus, modes  stila māksliniekus  un piedāvāt viņiem radīt jaunu,  mūsdienīgu pasaulē tik slavenā plīša  Teddy lāča tēlu, kurš  atspoguļotu kvalitatīvi jaunu dizainu mūsdienu interpretējumā izmantojot  jaunās tehnoloģijas un materiālus.

Izstādē TEDDY FYN RĪGĀ  savus darbus  izstāda rīdziniekiem jau pazīstamās mākslinieces Paša Setrova ( Saša Petrova) un Jūlija Osina-Fridman no Maskavas. Daudziem rīdziniekiem ir palikusi atmiņā mākslinieču skulptūrleļļu izstāde „Raža”, kura pāris gadus atpakaļ notika Leļļu Mākslas muzejā. Šoreiz 10  Jūlijas Osinas –Fridman izveidotajās foto planšetēs   modeles lomā būs Paša Setrova kopā ar savu Teddy lāču kolekciju ,kura ir savākta 7 gadu garumā un daļu no tās eksemplāriem jūs varēsiet apskatīt salonā BOHEMIAN. Vairāk par to, ko  mākslinieces  šobrīd dara atrodoties Sanfrancisko un kā viņām klājas stāstīsim salonā BOHEMIAN 9.martā.   Vairāk informācijas - www.bohemian.lv

Ar cieņu ,Ināra Liepa  tel. 29257285 , Santa Liepa-tel. 29191066